Masöz Selma ile Küçükçekmece Evde Masaj Hizmeti

Masaj yapan Masöz profili

Sizlere en iyi deneyimleri yaşatmak için bu sitede ilan açmaya karar verdim. Birçok ilan sitesi olsa da kısa bir araştırma ve izlenimlerime bağlı olarak güvenilir bulmam nedeniyle, Küçükçekmece evde masaj yaptırmak isteyen bay ve bayanlara ulaşmak için burayı uygun gördüm.

Kendi evinizde masaj hizmeti alarak en iyiyi yaşamak istiyorsanız ben buradayım. Aldığım eğitim sonrasında kısa bir süreliğine masaj salonu açtım. Ancak ekonomik koşullar ve masraflar neticesinde kapatarak, evlerde masaj hizmeti vermeye başladım. Ki bu hizmetin masaj salonlarına göre daha güvenilir ve gizlilik açısından daha iyi olduğu da bir gerçektir. Kullandığım masaj yağları birinci sınıf olup, masaj esnasında rahatlık verdiği gibi cildi besleyici özelliklere de sahiptir. Ayrıca masaj taşlarının profesyonel bir masaj için olmazsa olmazlar arasında olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Tamamen profesyonel teknik ve malzemelerle hizmet verirken, kokulu mumları da unutmamak gerekiyor. Zira ortama mistik bir hava katacak mumlar sayesinde, ruh dinginliğiniz artacağı gibi masajın psikolojik etkisini de daha iyi bir şekilde göreceksiniz.

Ben Kimim

Hemen sizlere kısaca kendimden bahsedeyim. Adım Selma. Küçükçekmece’de uzun süredir yaşamaktayım. 1.63 boyunda 55 kiloda ve 29 yaşında bir bayanım. Uzun zamandır evde masaj yapmaktayım. Tüm İstanbul genelinde kendi evinizde masaj hizmeti almak istiyorsanız benimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap