avcılar hamam kral 85 salonu

Profil Detayı

Herkese merhabalar. Profesyonel masaj yaptırmanın güzelliğini sınırsızca hissedebileceğiniz Levent evde masaj hizmetimle karşınızdayım. Sıcakkanlı kişiliğimi işimin ayrıntılarına da yansıtarak sizlere memnuniyet vaat ediyorum.

İstanbul Levent’te masaj keyfini doyasıya yaşayarak bir nebzede olsa huzur bulmak isteyenler için ben en profesyonel tekniklerle hazırım. Güvenilir ve işini hakkıyla yapan bir mesaj terapisti arayışınız varsa, emin olmalısınız ki aradığınızdan ve beklentinizden daha fazlasını sizlere sunabilirim. Almış olduğum eğitimin hakkını vererek sağladığım bu hizmet, sadece müşterilerimin ayarlayacağı yerlerde gerçekleşmektedir. Yani kendi evimde hizmet vermeyip, sizin evinize veya iş yerinize gelebilirim.

Şehir dışına genellikle hizmetim olmasa da, nadiren çok elit müşterilerin talep etmesi halinde güven sağlanması halinde bu fikrim bazen değişebilmektedir. 4 yıllık bir masaj terapisti eğitiminin ardından, 2 yıl boyunca da kendim bireysel olarak profesyonel çalışmaktayım.

Hakkımda

31 yaşında oldukça güzel ve alımlı bir kadınım. Boyum 176 olup kilom ise 68. Kumral saçlı ve beyaz tenliyim. Masaj yaparken tüm profesyonelliğimi konuşturarak, sadece sizin memnuniyetinize odaklanıyorum.

İşini severek yapan biri olarak müşterilerimin bazı sürprizlere açık olmaları gerekir. Çünkü işimle birlikte onlara sürpriz yapmaktan hoşlanıyorum. Tabii ki sürprizlerim müşterilerim beklentileri ve kişilik yapılarıyla orantılı şekilde olmaktadır. Levent’e çok yakın bir konumda yaşamaktayım. Bu yüzden Levent ve çevresi başta olarak, İstanbul evde masaj hizmeti veren masöz bir bayanım.