Şişli Masaj Aracımızı Salonumuza Gelmek İçin Çağırabilirsiniz

Masaj yapan Masöz profili

İstanbul’un neredeyse tamamından verdiğimiz hizmetlerden ötürü teşekkür telefonları alıyoruz, aynı zamanda araçları olmayan ya da uzakta oturan müşterilerimizden gelip gitmede yaşadıkları problemleri içeren şikayetleri de duymazdan gelemiyoruz. Bazen İstanbul trafiği yüzünden çekilmez hale gelebiliyor, toplu taşıma ise tam bir işkence olabiliyor. O yüzden işletmemiz daha rahat gelip gitmenizi sağlamak için bir aracını sadece misafirlerinin ulaşımlarını kolaylaştırmaya tahsis etti. Şişli masaj salonu seanslarına gelmek istediğinizde randevuya servisle gelmek istediğinizi belirtin ve adresinizi verin, randevu saatinizden önce aracımız sizi adresinizden alacak ve huzur içinde hiç yorulmadan, gerilmeden randevunuza yetiştirecek.

Salonumda sınırsız ikramlarımızdan yiyip içerken, buhar odasında terlerken canınız hiç sıkılmaz, altı masaj odamız konforu ile size bir otel konforu sunuyor. Müzik tarzımız kulağınızda ayrı bir rahatlama hissetmenize neden olur, masaj paketlerimize ek olarak ekstra ücret karşılığında İstanbul mutlu son masaj, evde masaj ya da erotik masaj ekleme şansınızda bulunuyor. Profesyonel masöz kadromuz yedi kişilik bir ekipten oluşuyor, kızlarımızın yaşları 20 ile 28 arasında değişiyor. Hepsi de çok güzeller ve işlerini iyi yapan profesyonel kızlardır. Personelimiz düzenli şekilde sağlık taramasından geçtiği için içiniz rahat olabilir.

İstanbul’un Yeni Masözü Tuğba

Merhaba beyler, İstanbul’a yeni geldim ve bir haftadır burada çalışıyorum, o yüzden beni tanımıyorsunuz, burada işe başlamadan önce otellerin spa merkezlerinde çalışıyordum ve turistlerin kahırlarını çekiyordum. Escort masöz bayan olmak her zaman aklımda vardı ama otel ortamında bu adımı atmaya cesaretim yoktu, burada çalışan bir arkadaşımın iş teklifini değerlendirmeye karar verdim ve ilk uçağa atlayıp buraya geldim, sizlerle evde masaj ortamlarında çok iyi anlaşacağıma ve beni çok seveceğinize eminim.

Yorum Yap