Papatya ile Bahçelievler Evde Masaj

Masaj yapan Masöz profili

Bahçelievler’den ilanımı okuyan ve Bahçelievler evde masaj yaptırmak isteyen herkese selamlar. Ben Bahçelievler bayan masöz Papatya. Gerçek masaj kalitesi ile tanışın diye güvenilirliğinden emin olduktan sonra bu sitede ilan açarak sizlere ulaşmak istedim.

İsveç masajı başta olmak üzere özellikle Uzakdoğu masaj teknikleri ve birçok masaj tekniği konusunda hem deneyimli hem de sertifikalı bir masözüm. Bu işin eğitimini almakla birlikte İstanbul’da faaliyet gösteren 3 farklı lüks masaj salonunda belirli bir süre çalıştım. Bu salonlarda elde ettiğim başarı ile yönetici seviyesine gelmekle birlikte, daha serbest çalışmak ve işlerimi daha ileriye taşımak için ayrılarak İstanbul evde masaj hizmeti vermeye başladım.

Bahçelievler evde masaj hizmeti konusunu açmış olsam da tüm İstanbul için hizmet veriyorum. İstanbul sınırları içerisinde nerede olursanız olun benden sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Kaliteli ve Doğal Masaj Yağları ile Profesyonel Hizmet

Masaj yaparken kullandığım yağlar tamamen doğal şekilde hazırlanmış ve oldukça kaliteli yağlardır. Masajın önemli bir parçası olan masaj yağlarının kaliteli olması konusunda gerekli hassasiyeti gösteriyorum.

Tamamen doğal olan bu yağların en önemli faydası sadece masaj yaparken daha fazla rahatlık sağlaması değil, aynı zamanda cildi de en iyi şekilde besleyerek cildin daha sağlıklı görünmesini sağlamalarıdır.

Pandemi Kurallarına Uygun Hizmet

Masaj hizmeti verirken, son bir yıldır ülkemizde de fazlasıyla görülen covid-19 virüsüne karşı aldığım tedbirlerle çalışmaktayım. Hijyen ve birçok önlemi alarak, sizlere bu konuda en iyi hizmeti sağlayabilirim.

Birazda kendimden bahsedecek olursam 29 yaşında, 1.72 boyunda ve 67 kiloda bir bayanım. Sabah saat 10.00 ile 22.00 arasında benden randevu ve hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yap