Nişantaşı Masöz

Masaj yapan Masöz profili

Merhabalar beyler, burada tatil yapan ve burada ikamet eden yalnız beyler, ben havalı masöz bayanınız Şebnem. Sizi bilmiyorum ama seks bana inanılmaz rahatlatıcı ve sakinleştirici bir etki yapıyor, bütün sinirim yok oluyor, pamuk gibi bir insana dönüyorum seviştiğim zamanlarda. Bu etkiyi ilk defa erkek arkadaşımda tartıştığım bir gece yaşadıklarımla fark ettim. Sevgilimle sürekli tartışırdım ve sakinleşmek için kendimi sokağa atardım, hemen birkaç şişe bira alır ve Konyaaltı sahiline gider hem içer, hem kafamı toparlamaya çalışırdım. Nişantaşı Masöz Bayan mesleğinden birkaç bayanla bu şekilde tanıştım ve zamanla oldukça samimi olduğum bir iki kişi ile sürekli görüşmeye başladım.
Amacım masöz bayan olmak değildi, sadece merak ediyordum bu bayanların gizli yaşamlarını. Bir gece yine elimde içeceklerim kendimi sahile attım bu sefer inanılmaz derece sinirliydim ve bu bayan arkadaşlardan birini aradım ve müsaitse dertleşmek istiyorum dedim. Zaten evi de çok yakındı aradığım bayanın, on dakika sürmeden yanıma geldi ve dertleşmeye başladık. Arkadaşım neden ayrılmıyorsun bu adamdan dedi, işim yoktu birikmiş param yoktu ve asıl sorun bir mesleğim yoktu, okul biter bitmez birlikte yaşamaya başladık ve hiç iş deneyimim olmadı. Boş ver dedi sen sevişmeyi bilmiyor musun? Al sana iş dedi. Kendi kendinin patronu ol kimseye hesap verme dedi.
Bayan masöz randevusu ayarla dedim arkadaşıma ve on beş dakika sonra ilk müşterimle buluştum, hiç tanımıyor olsam da adamla sevişirken çok rahat olduğumu hissettim ve tuhaf tarafı ne sinir kalmıştı ne de bir düşünce kafamda, sadece anı yaşıyordum ve her saniyeden muhteşem zevk alıyordum. O anda anladım ki bu benim yapmam gereken bir işmiş.

Yorum Yap