İstanbul Evde Masöz Bahar

Masaj yapan Masöz profili

 

İçimdeki neşeyi sizlerle paylaşarak İstanbul evde masaj hizmetimi daha neşeli ve daha profesyonel olarak veriyorum. Eğitim almamış pek çok masöz daha doğrusu masöz olduğunu iddia eden kişilerden alacağınız masaj hizmeti, rahatlama ve stresten kurtulma anlamında size fazla bir şey katmayacaktır. Eğitim almış birinden gerçek masaj hizmeti alarak ruhunuzun derinliklerindeki tüm olumsuzlukları atarak rahatlayabilir, daha dinç bir beden ve ruha parmaklarımın ucunda kavuşabilirsiniz.

Siz yerinizden hiç zahmet etmeden harika bir masaj yaptırmak, dostluk kurmak ve masajın rahatlığı ile kendinizden geçmek istiyorsanız, doğrudan benimle iletişim kurmanız yeterlidir. Çünkü hizmet almak isteyen müşterilerimin evine ya da iş yerlerine giderek hizmet veriyorum. Bu yüzden yapmanız gereken tek şey bana ulaşmak olacaktır.

Antalya’da kaldığım dönemde tam 2 yıl boyunca Antalya’nın en popüler turistlik otellerinin birinin masaj salonunda, oldukça deneyimli bir masaj hocasından eğitim aldım. Daha doğrusu yanında çalışarak bir yandan eğitim almış ve bir yandan da stajyerlik yapmış oldum. Bu süreç masöz mesleği için bende dönüm noktası oldu. Otelde maaşlı olarak hizmet vermeye başladığımda masaj yaptığım kişilerin yöneticilerime teşekkür etmesi, beni daha çok umutlandırdı ve sonrasında tamamen bu mesleği seçme kararı aldım.

Hakkımda

1.67 boyunda 63 kiloda sarışın kahve gözlü bir bayanım. İsmim Bahar yaşım 28. İstanbul Fatih’te yaşıyorum. Fatih başta olmak üzere İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında yani tüm İstanbul genelinde evde masaj hizmeti veriyorum.

Muhteşem bir deneyim yaşayarak rahatlamak istiyorsanız, bana ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap