İstanbul evde masaj hizmeti Arzu

Masaj yapan Masöz profili

 

İstanbul evde masaj yaptırmak isteyen herkese selamlar saygılar. 6 yıllık profesyonel masaj kariyerimin zirvesinde biri olarak, sizlere farklı teknikler üzerinden hizmet verebilirim. Refleksoloji, aromaterapi, derin doku, klasik ve Uzakdoğu gibi neredeyse aklınıza gelebilecek tüm masaj teknikleri konusunda bilgi ve birikime sahip biriyim. Birçok teknik için de masaj sertifikam bulunmaktadır.

Vücudun enerji akışının en iyi şekilde sağlanarak rahatlamanın gerçekleşmesi için genel verdiğim hizmetin yanı sıra bölgesel masaj tekniklerini de uyguluyorum. Beden yeniliğinizin yanında ruhunuzun derinliklerine inen bir rahatlıkla sizlere hizmet verirken, İstanbul gibi sokakta yürürken bile stresin yaşandığı bir şehirde üzerinizdeki tüm stres ve yorgunluğun atılmasını sağlayabilirsiniz.

Bedeniniz rahatlarken ruhen de bir tazelenme ve hafiflik hissederek, gündelik hayatın koşuşturmacasını daha enerjik şekilde yapabilirsiniz. Metabolizma düzenine de etki eden masajın birçok faydası kanıtlanmış olup, düzenli aralıklarla masaj yaptıranların ruhsal çöküntülerden kurtulduğu ve iş gücünün arttığı unutulmamalıdır. Bunun için bu faydaların tamamını tam olarak alabilmek için, gerçek anlamda profesyonel bir hizmet alınması elzemdir.

Masajı sizin belirlediğiniz bir mekanda yani sizin evinizde veya kiraladığınız bir yerde yapıyorum. Tamamen kaliteli yağlar kullandığımdan emin olabilirsiniz. seans süresi konusunda bir sınırlama olmayıp, seans süresine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Hakkımda

33 yaşında 1.68 boyunda 60 kilodayım. İsmim Arzu. İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum ve tüm İstanbul geneli için hizmet veriyorum. Kalite ile tanışmak için iletişim kurabilirsiniz.

Yorum Yap