istanbul erotik sex masaj

Masaj yapan Masöz profili

Bilmediğiniz ve detaylıca konuşmadan bir masaj uzmanı dahi olsa hemen kendinizi ellerine bırakmayın mutlu son masaj çok önemli ve hassas bir konudur bu yüzden hem sağlığınız için hemde masajdan soğumamak adına masöz bayanın evde masaj geçmişini iyice araştırın sonrasında emin olduktan sonra masaj yaptırın.

İstanbul özel masöz bayan Gözde sizlere güzel anlar yaşatmak istiyor ve detaylarımı burda bulabilirsiniz diyor. Bakırköy escort bayanlar ile hem sex hizmeti hemde masaj deneyimini aynı anda yaşamanız sizin için çok heyecan verici olarak gelecek.

Merhaba Güzel istanbul’nın yakışıklı erkekleri. İşte karşınızda, gözdeniz olacak kadar güzel “Gözde”. Henüz 21 yaşındayım ve 18 yaşından beri masözlük hizmetini istanbul’nın bakırköy ilçesinde veriyorum. Boyum 168 ve kilom 49. Oldukça fit bir görüntüye sahibim. Vücut ölçülerim 95 65 95. Göğüslerim estetik fakat oldukça doğal bir görünüme sahiptir. Dış görünüşüme çok fazla dikkat ettiğimi söyleyebilirim. Misafirlerimi her zaman en iyi şekilde ağırlayabilmek ve onlara kusursuzca hizmet edebilmek için Japon “geyşa”lara özenmekteyim. Sekste sizin köleniz olabilirim. Benim dilediğiniz de dilediğiniz kadar sevişebilir ve her istediğinizi yaptırabilirsiniz. Geyşa modeli hizmetim sayesinde hiçbir masözta göremeyeceğiniz bir deneyimi size sunuyorum.

Görüşmelerimi 4 ya da 5 yıldızlı oteller de gerçekleştiriyorum. İlk görüşmemizden sonra karşılıklı güven oturursa sizi istanbul bakırköy’deki özel güvenlikli evimde de ağırlayabilirim. Görüşmelerimizde sadece tek bir amacın hakim olmasını istemem. Bu sebeple görüşmemizden kısa süre önce sizinle tanışmayı ve sohbet etmeyi çok isterim. Böylece birlikte geçireceğimiz o muhteşem anı, birbirimizi tanıyarak daha neşeli hale getirebiliriz. Sex ile mutlu son masajın birleşimi çok heyecan verici ve güzel olmakta.

En sevdiğim içkiler, beyaz şarap ve nane likörüdür. Eğer bana bir sürpriz yapmak isterseniz bu sevdiğim içkiler eşliğinde kapımı çalabilirsiniz. Ayrıca yanıma gelmeden önce beni arayıp nasıl giyinmemi isterseniz sizi o şekilde karşılarım. Beni aramanızı bekliyorum.

Yorum Yap