İstanbul Bahçelievler Evde Masöz Cemre

Masaj yapan Masöz profili

Herkese merhabalar ismim Cemre. İstanbul Bahçelievler önceliğim olmak üzere, tüm İstanbul için profesyonel masaj terapisti olarak hizmet vermekteyim. İşini hakkıyla yapan ve müşterilerini mutlu etme çabasında olan biri olarak, kendinizi sihirli parmaklarıma bırakmanızı istiyorum.

Birkaç yıllık bir masaj eğitiminin ardından profesyonel olarak verdiğim İstanbul Bahçelievler evde masaj hizmetim ile sizleri kısa sürede rahatlatıp bir kuş gibi hafif hissetmenizi sağlıyorum. Hayatı neşe dolu ve etrafına da neşe saçan bir masaj terapistiyim. Vermiş olduğum hizmeti bu işte profesyonel olarak kullanılan kokulu kumlar, kaliteli masaj yağları ve masaj taşları ile vermekteyim. Yani tam anlamıyla gerçek bir profesyonel olarak masaj hizmeti veriyorum.

Benden hizmet almak isteyen müşterilerimden küçük bir ricam, masaj hizmetini kendi evlerinde veya ofislerinde istemeleridir. Bunun dışında sizin belirleyeceğiniz bir yerde, size özel hizmetim olabilir. Kendi evimde hiçbir zaman masaj yapmasam da, çok nadir ve özel durumlarda yine özel müşterilerim için bazen evimin kapısını açmaktayım.

Beni Tanıyın

Yukarıda da belirttiğim gibi adım Cemre. Bahçelievler’de yaşamaktayım. 27 yaşında, 167 boyunda 65 kiloda bir bayanım. Müşteri konusunda biraz seçici davranmaktayım. Elit beyler ve bayanlar her zaman için tercihim olmaktadır. Güven benim için olmazsa olmaz en önemli duygulardan biridir.

Burada bahsettiğim güven sadece benim size duyacağım güven olmayıp sizin de bana güven duymanız için elimden geleni yapıyorum. Kaliteli bir masöz arıyor ve Bahçelievler evde masaj yaptırmak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap