Welcome, visitor! [ Login

 

İstanbul Avcılar Masöz Berrak

  • Listed: 8 Ağustos 2020 23:32
  • Expires: This ad has expired

Description

Hayatın rutinlerinden kurtularak kendinize biraz zaman ayırmak istiyorsanız, yaşadığınız stres ve yorgunluğu üzerinizden atmanızı sağlayacak profesyonel evde masaj hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Rahatlamak, iş ve günlük yaşamın yorgunluğundan sıyrılmak için kendinize ayıracağınız kısa bir zaman yeterli olacaktır. Evde profesyonel masaj hizmeti almanın vereceği rahatlıkla uzun süre işinize daha rahat adapte olabilir ve yaşayacağınız bu bambaşka deneyimin verdiği huzurla yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Ben Kimim?

Profesyonel masaj eğitimi almış ve masözlük mesleğini kendisine iş olarak edinmiş bir bayanım. Sağlığın başlangıcının temizlik olduğunun bilincinden hareket ederek, her zaman temizliğe ciddi anlamda önem vermekteyim.

İstanbul Avcılar’da yaşıyorum. Bu yüzden genellikle Avcılar ve çevresi başta olmak üzere, İstanbul’da masaj hizmeti almak isteyen müşterilerime profesyonel olarak hizmet veriyorum.

29 yaşında, 1.81 boyunda yaptığı işi en iyi şekilde yapmaya çalışarak ardında mutlu müşteriler bırakmayı kendine hedef edinmiş biriyim. Almış olduğum farklı masaj teknikleri ile sizlerin yanımdan ayrılırken, çok daha rahat, stres ve yorgunluktan arınmış bir şekilde ayrılmasını sağlamaktayım.

Masaj salonuna gitmekten çekinenler için daha çok kendi evlerinde evde masaj hizmeti veya yabancılık çekmeyecekleri diledikleri ortamda hizmet vermekteyim.

Sizde profesyonel masaj hizmetimden yararlanarak harika bir zaman geçirmek ve üzerinizdeki tüm negatif enerjiyi atmak istiyorsanız, hemen benimle irtibata geçebilirsiniz. Kendi evinizin rahatlığında size profesyonel hizmet verecek İstanbul Avcılar bayan masöz arıyorsanız, doğru kişi olduğuma kesinlikle emin olabilirsiniz.

Listing ID: 315f29c0f5a6dba

Leave a Reply

evde masaj kadıköy masöz şişli masöz