Fatih Eve Gelen Masöz

Masaj yapan Masöz profili

Merhabalar İstanbul Fatih’teki azgın erkekler, benim adım Fatih Masöz Bayan Müge İstanbul semti olan Fatih’te masöz bayan olarak siz değerli beyefendilere hizmet vermekteyim.
İstanbul masöz bayan birlikteliğimiz sürece siz değerli misafirlerime kız arkadaşınız ya da eşiniz gibi davranmaktan çok hoşlanırım ve sizinde bu şekilde davranmanızı isterim. Asla hemen bitti gitti ye asla getirmem bu yüzden ilişkilerimiz sırasında size sıcak ve yakın olmaktan çok hoşlanırım. Bu bayanlarla birlikte davetlere katılmanız, eğlence mekânlarına gidip eğlenebilmeniz ve hatta misafirlerinizle yaptığınız iş toplantıları gibi yemeklerde bu bayanların eşliğinden faydalanabilmeniz söz konusu olabilmektedir. Etrafında bayan olan erkeklere insanların yaklaşımı da oldukça arklı olabilmektedir.
Bunun farkında olan bayanlar bunu bir iş olarak görerek her duruma uygun şekilde davranabilme ve her ortama uygun şekilde giyinebilme gibi yeteneklerle kendilerini donatmaktadırlar. Bu işlerinin bir parçası olduğundan dolayı bunu sürekli olarak uygulamak zorunda olmaları bir süre sonra bu bayanları profesyonellere çevirmektedir.

Yorum Yap