Eve Gelen Bayan Masöz

Masaj yapan Masöz profili

Tıbbi Spa Hakkında
Aromatik yağlara yapılan masajlar ve çamur banyolarıyla zenginleştirilen tıbbi spa, ülkemizde çok yaygındır. Kas ve eklemlerinde rahatsızlığı olan kişiler, ağrılarından kurtulmak için bu yöntemi tercih edebilirler. Özellikle yaşlılık veya kaza sonrası görülen hareket etme güçlüğü gibi problemler için bu merkezlerde vakit geçirmek etkin çözümler sunar.
Neleri Kapsar?
Tıbbi spa faydaları gayet uygun masaj çeşitlerinden birisidir ve sizler için gayet iyi gelecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz Aslında kaliteli masaj hizmeti almak bu kadar ucuz olmamalı ama hızlı ve zahmetsiz bir terapi çeşidi olduğu için hemen biten ve pek zaman almayan bir masaj türü olduğu için çoğu masöz ve butik masaj uzmanları bu şekilde ucuz yapmakta.
Tıbbi spa, fizik tedavi hareketlerine ihtiyaç duyan kişilerin tercih edebileceği termal havuzları kapsayan yapısıyla egzersizlerinizi rahatça yapabilmenizi sağlar. Ayrıca fango adı verilen çamur terapisiyle, kan dolaşımınızı hızlandırır ve bu sayede kaslarınız rahatlar. Tuz peelingleri ile ölü deri parçalarından kurtulan cildiniz, adeta nefes alır ve size genç bir görünüm kazandırır. Tıbbi spa, stresten uzaklaşmak isteyenler için de birebirdir.

Yorum Yap