Çatalca Bayan Masöz

Masaj yapan Masöz profili

Merhabalar, arzularıma elimden geldiği kadar kapılmamaya çalışan bir Çatalca Masöz Bayan olmuş olsam da, ne yazık ki; bazen kendimi kaybettiğim zamanlar oluyor. Görüşmelerimde azgınlığımı durduracak bir erkek arıyorum bu bazen çok kolay olsa da, bazen gerçekten bu konuda çok şanssız olabiliyorum. Ben saat boyunca aralıksız şekilde sevişecek ve uzun süre boşalmadan beni becerecek hatta biraz nefes alalım diyebileceğim erkekleri istiyorum.
Saatlik randevulardan nefret ediyorum ama o istekleri de kabul ediyorum, en azından tanışma fırsatımız oluyor ve benim ateşimi ölçerek daha sonraki ilişkilerde daha uzun seanslar yaşamak isteyeceğiniz bir kadını tanımış oluyorsunuz. Bayan masöz ilişkilerimdeyken bazı beylerle beraberliğimi yaşarken süre azaldıkça içimden küfür etmek istiyorum, bu hazlardan ayrılmak bana çok zor geliyor ve süremiz bittiğinde başka bir randevu beni beklemiyorsa, haydi bir posta da benden hediye diyerek seansı uzatabildiğim kadar uzatmaya çalışıyorum. Her görüşmeme gelen erkek, muhteşem bir seans yaşayarak tatmin olarak benden ayrılır.
Azgın bir hatun olarak tatmin olamamanın ne olduğunu iyi bildiğimden dolayı size bu hayal kırıklığını yaşatmak istemem, zamanında bende ilişkilerimi yönlendirmeyi bilmediğim, bazen hiç orgazm olmadan biten ilişkiler yaşayabiliyordum ama şimdi tecrübelerimle nam salan bir istanbul masöz olmayı başardığım için ilişkiyi dilediğim şekilde yönlendirerek her anından bende zevk almayı başarıyorum. Benim sorunum enerjinizin erken tükenmesi. Sizin enerjinizi korumak için ben elimden gelen her şeyi yaparım ama bu beden karşısında erkenden boşalmak istemeyecek erkek olduğunu düşünmüyorum. Görüşme isteklerinizi evimde yapabiliriz. Beylerin evlerine gelmediğimi bilmelisiniz ama otellerde ve eğlence yerlerinde size eşlik ederim. Seans ücretlerimde oldukça uygun sayılır ama bu bilgiyi aradığınızda veriyorum.

Yorum Yap