Büyükçekmece Bayan Masöz

Masaj yapan Masöz profili

Çekingen beylere karşı ilgi duyduğum doğrudur. Her zaman çekingen erkekler bayanlara yaklaşımlarında daha temkinli ve duyarlı oluyorlar. Bize sanki bir çiçek gibiymişiz gibi narin ve incitmekten korkarak yaklaşırlar. Bu durum her kadın için aynıdır, çekingen beylerin karşısında ister sıradan bir hatun olsun, ister Büyükçekmece Masöz Bayan olsun hepsine aynı özeni ve itinayı gösterirler. Bu kadar emin olmamın nedeni ise, neredeyse bu sektörde beş senedir başarıyla işimi sürdürüyorum. Artık telefonda sesinden bir erkeğin karakter analizini yapabilecek tecrübeye sahibim. Telefonda sizi çözemesen bile yatağa girdiğimiz veya sohbete başladığımız ilk beş dakikada neleri sevebileceğinizi ve karakterinize göre nasıl yaklaşımlarda bulunmalıyım hepsini çözüyorum.
Belki psikoloji eğitimi aldığım için diğer bayanlara göre daha avantajlı bir noktada olabilirim ama yine de kendimi geliştirmemiş olsaydım, bu derece net konuşamazdım sizlerle. Karakter analizinin dışında hayatımdaki en değerli şey seks olduğu için seks üzerine çok fazla araştırma yaptım ve benim seks dışında mutlu olabileceğim bir kulvar olmadığını görünce istanbul masöz işine ilgi duymaya başladım. Bu işin varlığını, okuldan bir bayan arkadaşımın sayesinde öğrenmiştim. Aynı evi paylaşıyorduk ve bu arkadaşım bu işlerle çok meşgul bir hatundu.
Ara sıra bana takılırdı, bu güzellik bende olsa burayı önümde diz çöktürürüm, sen salaksın bu işi yapmıyorsun diyordu. Düşününce arkadaşıma hak verdim çok güzeldim, taş gibi bir fiziğim vardı, hala taş gibi gerçi ve sekse bayılıyordum. Daha fazla düşünmeye ne gerek vardı ki; hemen arkadaşıma bayan bayan sitesinde bana da bir sayfa açalım dedim ve en ateşli pozlarımı vererek resimlerimi çektim, escort bayan numaramı da paylaştım ve işte karşınızdayım.

Yorum Yap