Beşiktaş Masöz Ceylan

Masaj yapan Masöz profili

Beşiktaş evde masaj hizmetimle sizlere en iyisini sunmak için buradayım. 3 yıllık yoğun tempolu bir tecrübenin yanı sıra yine 3 yıllık masaj eğitimi süreciyle birlikte edindiğim bilgi ve birikimi sizlere en iyi şekilde aktararak, bedeninizin ve ruhunuzun rahatlamasını sağlıyorum. Beşiktaş ağırlıklı olmak üzere tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyim.

Masaj hizmeti verirken en fazla dikkat ettiğim şeyler gizlilik ve temizliktir. Bunlar müşteri ve hizmet veren arasındaki karşılıklı saygı ve güvene dayalı şeyler olup, tüm alanlarda geçerli olması gereken kavramlardır. Almış olduğum masaj eğitimini en iyi şekilde tamamlayarak edinmiş olduğum bilgilere dayalı olarak, en iyi masaj teknikleri ile sizleri stres ve yorgunluktan arınmış olarak hizmet vermekteyim.

İşini iyi yapan, müşteri gizliliğine dikkat eden, hijyen kurallarını titizlikle yerine getiren bir Beşiktaş bayan masöz olarak beklediğiniz ne varsa daha fazlasını bende bulabilirsiniz. Sadece müşterilerimin evine ve kendi belirledikleri yerde hizmet veriyorum.

Kısaca Beni Tanıyın

63 kiloda 1.70 boyunda esmer bir bayanım. Yaşım 25. İsmim Ceylan. İstanbul Beşiktaş’a yakın bir konumda oturmaktayım. Yaşım genç olsa da, tecrübelerle dolu bir hayata sahibim. Özel bir üniversitede eğitim hayatıma devam ederken bir yandan masraflarımı çıkarmak için masözlük yapmaktayım. Ki bu iş aslında benim için şuan da ana iş konumundadır.

Bu yaşıma dek edindiğim tecrübeleri her zaman işimin kalitesine yansıtmaya ve profesyonel çalışmaya gayret etmeye devam eden biriyim. Hakkımda daha fazlası için, benimle çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

 

Yorum Yap