Ataşehir profesyonel masöz Alara

Masaj yapan Masöz profili

 

Ataşehir’den herkese kucak dolusu sevgi ve selamlar. Ben profesyonel bayan masözünüz Alara. Deneyimli ve tecrübeli bir masözüm. 5 farklı masaj tekniği üzerinde sertifikası bulunan biriyim. Ataşehir evde masaj hizmeti almak isteyen bay bayan müşteriler öncelikli olmak üzere, İstanbul genelinde her ilçe ve mahalle için evde hizmet veriyorum. Kendi evinizde benden masaj hizmeti alarak, masajın muhteşem rahatlığına en iyi şekilde tüm bedeninizde ve ruhunuzda derinden hissedebilirsiniz.

Kendi evinizde masaj hizmeti

Kendi evinizde masaj hizmeti almanın rahatlığını benimle yaşayabilirsiniz. İster ofisinizde ister evinizde veya isterseniz kiraladığınız bir dairede, en etkili masaj teknikleri ile rahatlığın inanılmaz hazzını yaşayabilirsiniz. Benden ve ruh rahatlığı üzerinde inanılmaz faydaları bulunan İsveç masajı, Ortadoğu masaj türleri, genel ve bölgesel masajlar, zihin terapisi ve çok daha fazlasını karma bir şekilde benden alacağınız hizmette bulabilirsiniz.

İnsanın kendisine az da olsa zaman ayırması kadar değerli bir şey olamaz. Sizde kendinize sadece birkaç saat ayırarak masaj yaptırıp, bu masaj sayesinde aylarca kendinizi daha zinde ve hafiflemiş hissederek gündelik yaşamınıza daha iyi bir şekilde adapte olabilirsiniz.

Hakkımda

Ataşehir’de yaşayan ve tüm İstanbul genelinde evde hizmet veren bir bayanım. 29 yaşında 173 boyunda ve 60 kilodayım. Mavi hafif çekik gözlü, beyaz tenli kumral biriyim. Sertifikalı ve profesyonel olarak verdiğim masaj hizmetini almak için, beni arayabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap