Ataşehir Escort Masöz

Masaj yapan Masöz profili

İlanlar için tıklayın.

Merhabalar, dolgun göğüslere ilgisini gizlemeyen beyler, bende erkeklere olan düşkünlüğümü kimseden gizlemediğim için bu işi yapıyorum. Ben Masöz istanbul Melike. Ben bir öğrencisiyim ve akşam saatlerinde seks amaçlı görüşmelerde beylerle Ataşehir Masöz Bayan görüşmeleri yapıyorum. Bir yıldır zevkle geçen, eğlencenin eksik olmadığı keyifli ilişkiler yaşıyorum. Önceleri ailemin ekonomik durumunu bahane ederek bu işe başladığımı ileri sürerek kendimi avutuyordum ama aslında tamamen azgınlığıma mani olamadığım için bu tercihten yana isteyerek karar verdiğimi sonunda kabul ettim.
Daha önceleri istanbul masaj randevularımda sizleri kabul etmek için özel bir evim yoktu, ya bir otele ya da bir pansiyona giderek sizinle buluşmak zorunda kalıyordum. Evlere gelmediğim içinde bu bazen anlaşmamızı zorlaştırıyordu. İstediğim ücreti kabul ettiğinizde bile, istediğim ücretin üstüne otel ve taksi parası da eklendiğinde iyi bir meblağ çıkıyordu ortaya ama neyse ki; yeni evimi tuttum ve sonunda yerleştim, evimi de son derece zevkli ve konforlu döşedim, evimin dekorasyonunda tamamen sizin rahat olmanızı sağlayacak şeyleri düşünerek evimi hazırladım. Evimin güvenli ortamında sizde, bende kendimizi rahat ve güvenli hissedeceğimiz için artık ikimizde ateşimizi ve enerjimizi mutlu olmak için harcayabiliriz.
Beni ilk defa arayacak olan ve ilişkiye girmeye niyetlenen beylere kısa bir açıklama yapmak isterim. Öncelikle size en azından birkaç seks ilişkisi yaşayarak huyunuzu, suyunuzu öğrenene kadar kondomsuz seks yapmıyorum ve ilişki öncesinde duş yapmanızı istiyorum, dilerseniz duşa birlikte girebiliriz. Temizliğe takıntılıyım, ben sizinle hiç ayrılmadan yirmi dört saat sevişsem bile gün içinde birkaç defa duş yaparım, temiz bedenlerle seks yapmak daha keyifli oluyor, daha rahat öpüp yalayabiliriz birbirimizi. Duş meselesi hariç bu şartlar sizi tanıyıp rahat olana kadar geçerli. Masöz Bayan randevunuz için şimdi numaramdan arayabilir ve yeni evimin adresini öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap