zayıflama masajı

Profil Detayı

İstanbul Beşiktaş masaj salonları, kaliteli masajları cazip ücretlerle hizmetinize sunuyor. Bu hizmetlerden faydalanarak kendinizi şımartabilirsiniz. İnsanlar, her gün artan stres, yorgunluk, anksiyete, kas ağrılarıyla baş edebilmek için doğal yöntemler arıyor. Bu doğal yöntemlerin başında da masaj terapisi geliyor. Günümüzde birçok farklı masaj tekniği bulunuyor. Elbette masaj yaptırmak için güvenilir bir salon bulmak çok önemli.

Masaj için birçok teknik ve seçenek bulunuyor. Masaj türleri arasından en çok tercih edilenler hangileridir?

Sırt, boyun masajı
Gerginlik, baş ağrısı, tutulma gibi sorunları gidermek için sadece sırt ve boyun bölgesine uygulanır.

Ayak masajı
Ayak tabanının belirli noktalarına bası yapılarak sadece ayakları değil, sinirlerin uzandığı kasları da rahatlatır.

Selülit masajı
Problemli bölgeye yönelik yapılan bu masajda, tıkanık bölgedeki kan dolaşımını hızlandırıp, hücrelere giden oksijen miktarını artırmak hedeflenir.

Klasik masaj
Sırt ve omuz bölgesine daha yoğun olarak yapılır.

Relax masaj
Daha zinde olmak için, yavaş bir tempoyla yumuşak dokunuşlarda rahatlamayı hedefleyen bir yöntemdir.

Aroma terapi masajı
Bitki özlerinden elde edilen yağlarla yapılan bir yöntem. Bu masaj yöntemiyle temasın dışında bitkilerin kimyasal etkileri de yarar sağlıyor.

Dolaşımı arttırıcı masaj
Doku altındaki kan dolaşımını aktive edip uyararak dokunun daha fazla canlanmasını sağlıyor.

Thai masajı
Çin ve Hint kültüründen gelen bu masaj, belli noktalara başparmak ile basınç uygulanarak enerji akımını canlandırıyor.

Anti stres masajı
Birçok kası gevşeterek ruhsal ve fiziksel zindeliğe kavuşmayı hedefleyen bu masaj da, ağır ve yavaş hareketler kullanılır. Doğru eller vasıtasıyla yapılan masajlar hangi türden olursa olsun rahatlamak için vazgeçilmez bir yöntemdir. Psikolojik ve fizyolojik etkileri sayesinde sağlıklı ve dinamik kalabilmek için, hayatımızda lüks olarak değil gereklilik olarak yerini almalıdır. Çeşitli tıbbi sorunlar için tedavinin yanında masaj terapisi de önerilmektedir. Masajla ilgili yapılan çalışmalar gösteriyor ki; kaygı, sindirim sorunları, baş ağrısı, uykusuzluk, yumuşak doku veya spor yaralanmaları, eklem ağrıları gibi birçok sağlık sorununa iyi geliyor. İstanbul Ataşehir masaj salonlarını inceleyip size en uygun olanını seçerek rahatlamanın keyfini yaşayın.