maltepe escort

Profil Detayı

Merhaba. Ruhun derinliklerine inen tekniklerimle, Beylikdüzü bayan masöz Esila ben. Rahatlamak ve tüm olumsuz enerjilerden kurtularak kendinize gelebilmeniz için alacağınız masaj hizmetiyle, uzun süre yorgunluk ve stresten uzak kalarak işinize ve sosyal hayatınıza odaklanabilirsiniz. Uzun süre masaj salonu tecrübemin dışında, bireysel olarak Beylikdüzü evde masaj hizmeti vererek de her geçen gün kendimi geliştirmiş biriyim.

Kendi evimde hizmet vermemekle birlikte, müşterilerimin ofis veya evlerinde hizmet sağlamaktayım. Profesyonel ve seçici bir hizmet almak istiyorsanız, benden en iyi hizmeti alabilirsiniz. Sizleri büyük bir mutluluğa hazırlayacak en iyi teknikler ve sürprizler ile farklı yaşatmaya hazırım. Sende hazırsan, telefonun diğer ucunda detayları konuşmak için bekliyor olacağım.

Ben Kimim?

İsmim Esila. İstanbul’a aşık biri bayan masöz olarak, sizlere en iyisini sunuyorum. Beylikdüzü’nde yaşıyorum. Ailem ile birlikteyim. O nedenle kendi yerimde hizmet verme imkanım bulunmuyor. Yaşım 34. Bir bakanın bir daha baktığı güzelliğe sahip bir bayan olup, 1.76 boyunda 70 kilodayım.

Aslen İzmirli olsam da, ailemin ben henüz 4 yaşındayken İstanbul’a yerleşmiş olması sebebiyle kendimi İstanbullu olarak görüyorum. İstanbul’un yerel kültürüne fazlasıyla alışmış biriyim. 4 kardeşiz ancak kardeşlerimin hepsi evlenip evden ayrıldığı için şuan evin tek çocuğu ben sayılırım. Temiz bir hizmeti gizlilik içerisinde sizlere sunmak istiyorum.

İstanbul Beylikdüzü evde masaj hizmeti almak için, benimle hiç çekinmeden irtibata geçebilirsiniz.