florya havuzlu hamam

Profil Detayı

İlanlar için tıklayın.

Erkeklerle cinsel ilişkiye girmeye başladığımda daha lisede bir öğrenciydim, yine bebekte oturuyordum ve okuldan çıkar çıkmaz erkek arkadaşlarımla sevişmeye ya evlerine gidiyordum ya da uygun, sote, sessiz sakin bir yer bularak saatlerce ilişki yaşıyordum. Erkek arkadaşlarımda benim gibi on yedi, on sekiz yaşlarında tok gençlerdi. Yaşadığım ilişkilerde bir şeylerin eksikliğini hissediyordum ama ateşim fazla geliyor diye düşünerek çok bu konunun üzerinde düşünmüyordum. Asıl Bebek Masöz Bayan serüvenimi ise üniversiteye başladığımda yaşamaya başladım.
Üniversitemim ilk senesinde yine liseden tanıdığım erkeklerle ve yeni tanıştığım öğrenci gençlerle ilişki yaşamayı sürdürdüm. Hala adını koyamadığım bir eksiklik aklımı kemiriyordu. Bunun ne olduğunu bulmam gerekiyordu. O sıralar bir sevgili yapmıştım ve sabah akşam onunla seks yapıyordum ama bir gece büyük bir kavga yaşadık sinirle evi terk ettim ve soluğu kale kapısında bir barda aldım. Moralim berbattı, aklımın ucunda Masöz bayan muhabbeti yoktu. Üzerimde muhteşem dekolteli bir elbise vardı. Durmadan içtim ve dans ettim kafayı bulmuş ve çok yorulmuştum. Dinlenmek için yerime oturdum ve garsan bir not bıraktı önüme ve notu gönderen beyi gösterdi bana. Döndüm adama baktım, kırklı yaşlarda olgun bir adamdı ve notta yazan yazıda, beni masasına davet ediyordu.
Yakışıklı bir adamdı onunla da dans etmeye ve içmeye başladım. Yorgunluk ve alkol vurmaya başlamıştı, adama eve gitmem gerekiyor dedim ama gidecek bir evim yoktu. Adam de bana bu gece benimle yatarsan ne kadar para istersen sana veririm dedi. Ev tutmam gerekiyordu eşyalarımı taşımam lazımdı. O kafayla oldukça yüksek bir para teklifinde bulundum ve adam tamam hadi gidelim dedi. İlk istanbul masaj ödememi adamla evine gitmeden önce bir bankamatiğin önünde aldım ve o geceden itibaren sizlerle görüşmeye başlayarak hayatımdaki eksik noktayı bulmuş oldum.