bardakla kan çekme

Profil Detayı

Selam beyler bayanlar. İsmim Çağla. İstanbul Fatih evde masaj yaptırmak isteyenler için en etkili masaj teknikleri ile hizmet vermekteyim. 4 farklı masaj çeşidi alanında sertifikalarım bulunsa da diğer masaj çeşitleri hakkında da fazlasıyla bilgi sahibiyim ve profesyonel derecede hizmet veriyorum.

Özel seanslar ile muhteşem bir rahatlık yaşatmak adına gerekli olan donanıma sahip olduğum kadar, masaj esnasında kullandığım yağlar ve özel malzemeler ile ruh dinginliğini en iyi şekilde yaşamanızı sağlayabilirim. Kas ve iskelet sisteminizi rahatlatıcı etkisiyle masaj, ruh sağlığı açısından da en önemli uygulamalardan biridir. Bedenen ve ruhen kendinizi zinde ve rahat hissetmek için yaptıracağınız masaj, sizi uzun süre zinde tutacaktır. Daha arınmış bir beden ve ruh için, profesyonel masaj hizmeti almanız gerekir. Amatör eller tarafından yapılacak masaj doğru uygulama konusunda eksiklikler içereceğinden dolayı, fayda bakımından etkileri de son derece az olacaktır.

Evde masaj yaptırmak isteyen müşterilerim, beni masaj süresi boyunca kendi evlerinde misafir etmek durumundadır. Masajı yapacağım yerin illaki yaşadığınız ev olması gerekmiyor. Günlük kiralık dairelerde 1-2 saatlik masaj sürecinde benim için uygundur. Temizlik ve karşılıklı güven mutlaka olmalıdır.

Hakkımda

İsmim Çağla. Fatih’te yaşıyorum. 27 yaşında 178 boyunda ve 69 kilodayım. Evde masaj yaptırmak isteyen bay bayan herkes, kaliteli ve profesyonel bir masaj hizmeti almak için iletişime geçebilir teşekkür ederim.masaj teknikleri konusunda ciddi bir bilgi birikim sahibiyim. genel buradayım. Hizmetim sizin ayarlayacağınız bir yerde verilmek